Offer

Sprzęt

MGN to sprzęt do szeroko rozumianego znakowania produktu. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne technologie  do etykietowania, odczytu i weryfikacji danych na towarach.

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej klasy drukarek etykiet, będących uzupełnieniem naszej oferty etykiet bez zadruku, a także aplikatorów, systemów drukująco-etykietujących, RFID, skanerów kodów 2D i 3D oraz terminali.

Prowadzimy własne badania i tworzymy autorskie rozwiązania dla przemysłu. 

Rozwiązania dla Twojego biznesu

Drukarki etykiet

Drukarki przeznaczone do nadruku informacji na etykietach, począwszy od małych drukarek biurkowych, poprzez urządzenia pół-przemysłowe, aż po zaawansowane mechanizmy drukujące.

Drukarki kart plastikowych

Drukarki kart plastikowych pozwalają tworzyć karty do auto ID.

Skanery kodów kreskowych

Skanery kodów kreskowych pozwalają na sczytywanie i interpretację danych zakodowanych w kodzie kreskowym.

Terminale mobilne

Podręczne komputery, pozwalające na zarządzanie asortymentem.

RFID

Technologia, pozwalająca monitorowanie zasobów przedsiębiorstwa. Kategoria zawiera czytniki, anteny, a także drukarki RFID.

Systemy DPM / Znakowanie w metalu

DPM to technologia znakowania bezpośredniego. Polega na znakowaniu bezpośrednio na produkcie, bez konieczności stosowania etykiety, za pośrednictwem żłobienia, grawerowania, wypalania np. w metalu.

Weryfikatory kodów kreskowych

Służą kontroli jakości wydrukowanych kodów i ich zgodności z produktem. Zamontowane na linii produkcyjnej pozwalają na bieżący odrzut produktów oklejonych niewłaściwą etykietą.

Systemy etykietowania i aplikacji etykiet

Systemy etykietowania i aplikacji etykiet w MGN to ręczne etykieciarki, przez automatyczne aplikatory a także zaawansowane systemy drukująco-aplikujące.

Robotyka

Oferujemy produkty wykraczające poza główną dziedzinę druku i aplikacji. Tworzymy indywidualne rozwiązania, bazując na podzespołach czołowych producentów w branży.

kontakt

Zapytaj o ofertę

Podaj imię lub nazwę firmy
Podaj adres e-mail
Podaj nr telefonu
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz zgodę
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.