DATA 3
Warunki przechowywania
Temperatura | 10 °C – 45 °C
Wilgotność | 35 – 80%
Typ mediów do zadruku
- Folia: PE, PET
- Wszelkie folie opakowaniowe
Cechy podstawowe
| Rodzaj barwnika | Woskowo-Żywicowy |
| Gęstość druku | > 1,65 Skala MacBeth |
| Temperatura topnienia nośnika | 256 °C - 265 °C |
| Grubość nośnika | 4,5 μm |
| Nośnik | Poliester |
| Kolor | Czarny |
| Zakres prędkości druku | 100 – 450 mm/s |
| Temperatura topnienia barwnika | 70 °C |
| Grubość barwnika | 2,5 μm |
Dane techniczne
