Offer Offer

Systemy ALTECH

MGN jest największym dystrybutorem i integratorem produktów marki ALTECH w Polsce.  Produkcja maszyn etykietujących o tak znaczącym stopniu skomplikowania wymaga doświadczenia, umiejętności organizacyjnych, dbałości o szczegóły i swoistego know how.

Nawet jeśli rozwiązanie, które spełni oczekiwania Klienta jeszcze nie istnieje, umożliwiamy dopasowanie maszyn do jego indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy dumni, że jako główny przedstawiciel i dystrybutor ALTECH w Polsce, możemy oferować naszym Klientom kompleksowe rozwiązania, bez względu na wielkość i skalę działania odbiorcy. 

Co zyskasz?
  • Możliwość etykietowania na każdej powierzchni i na każdym produkcie
  • Możliwość dopasowania funkcjonalności maszyny etykietującej do własnych potrzeb
  • Niezawodność
  • Szybkość i efektywność etykietowania
  • Najwyższą jakość
Dla kogo?

Jeśli skala produkcji Twojej firmy jest naprawdę duża i potrzebujesz rozwiązań uszytych na miarę, w pełni dopasowanych do niestandardowych potrzeb – rozwiązaniem mogą być maszyny ALTECH. Bez względu na typ i liczbę produktów do etykietowania, technikę i oczekiwane tempo tego procesu, w ofercie ALTECH odnajdziesz produkt, który będzie dopasowany do Twoich oczekiwań.

Zadaniem MGN jest wsparcie w wyborze odpowiedniego sprzętu, dopasowanie go do wymogów Klienta, a także pomoc we wdrożeniu na hali produkcyjnej oraz wsparcie serwisowe.

kontakt

Zapytaj o ofertę

Podaj imię lub nazwę firmy
Podaj adres e-mail
Podaj nr telefonu
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz zgodę
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.