Offer Offer

Etykiety

Produkcja etykiet to nasza pasja, a indywidualne podejście do Klientów i gotowość do działania sprawia, że cały czas ją rozwijamy.

Współpracujemy zarówno z liderami w swoich branżach, jak i młodymi firmami, z którymi chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem. Każdego dnia staramy się optymalizować rozwiązania na miarę potrzeb i oczekiwań Klientów. Produkujemy etykiety kolorowe do projektów brandingowych, etykiety przeznaczone do późniejszego zadruku, jak i etykiety o specjalnych właściwościach.

Masz pomysł? Opowiedz nam o swojej wizji, a my podpowiemy Ci JAK ją zrealizować.

Etykiety RFID

Etykiety wykorzystujące fale radiowe w celu kontroli zasobów firmy, zarządzania procesami logistycznymi oraz wiele innych.

Niezaprzeczalną zaletą etykiet RFID jest duża odległość odczytu danych oraz możliwość sczytywania wielu informacji jednocześnie.

Etykiety RFID są częścią układu generatorów, odbiorników i czytników sygnału radiowego. Wysyłają one sygnał do wyspecjalizowanych urządzeń dostępnych w ofercie MGN.

To nowoczesne rozwiązanie wspomagające optymalizację produkcji. Dzięki możliwości kontroli łańcucha dostaw, położenia opakowań, palet, pomagają automatyzować procesy rejestracji dostaw i umieszczać je w bazach danych. 


kontakt

Zapytaj o ofertę

Podaj imię lub nazwę firmy
Podaj adres e-mail
Podaj nr telefonu
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz zgodę
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.