WAX RESIN ECO
Warunki przechowywania
Temperatura | 5 °C – 35 °C
Wilgotność | 35 – 80%
Typ mediów do zadruku
- Papier termotransferowy
- Folia polietylenowa (PE)
- Folia polipropylenowa (PP)
- Polietylen (PET)
Cechy podstawowe
| Rodzaj barwnika | Wosk / Żywica |
| Gęstość druku | > 1,50 Skala MacBeth |
| Temperatura topnienia nośnika | 260 ± 5 °C |
| Grubość nośnika | 4.6 ± 0.3 μm |
| Kolor | Czarny |
| Zakres prędkości druku | 25 – 300 mm/s |
| Temperatura topnienia barwnika | 75 °C |
| Nośnik | Poliester |
Dane techniczne
